Stavební činnost
Vítejte u nás


Jsme rádi, že jste zavítali na naše stránky. Úvodem bychom Vás rádi seznámili s naší činností a v krátkosti s historií firmy.
      Firma Králík s.r.o. se začala zabývat stavební činností v roce 2000. Z počátku se zaměřovala na drobné zakázky, které byly nezajímavé pro velké subjekty a naopak byly nad sílu drobným řemeslníkům. Jedním z nosných programů naší firmy je realizace inženýrských sítí. Od roku 2000 spolupracujeme s firmou BVS vodohospodářské služby. Díky této spolupráci jsme získali rozsáhlé zkušenosti, díky čemuž jsme dnes doporučováni pro realizaci kompletních přípojek vody a tlakové nebo gravitační kanalizace. Práce na přípojkách se rozšířily na kompletní dokončovací práce v okolí rodinných domů jako je stavba oplocení, terénní úpravy, stavby opěrných zdí, sloupků měření, elektropřípojky, přípojky plynu, pokládky zámkové dlažby, stavby přístřešků a zabudování bazénů. Postupně začínáme budovat vnitřní rozvody vody a kanalizace. Během roku 2004 jsme již realizovali několik zakázek z oblasti pozemních staveb jako jsou přístavby či vestavby rodinných domů.
      Od roku 2003 spolupracujeme s projekční kanceláří. Tato spolupráce významně rozšířila naše služby. V současné době jsme schopni zakázky řešit jako kompletní dodávku včetně projektu a inženýringu. Od roku 2004 jsme oficiální zástupce Českomoravské stavební spořitelny a jsme schopni kromě vyřízení veškerých náležitostí stavby jako je zpracování projektové dokumentace, projednání stavebního povolení a vlastní stavby zajistit také vyřízení hypotéky na pořízení nemovitosti.
      Doufáme že zde najdete to, co potřebujete. Ať už chcete zkrášlit Vaši zahradu nebo vystavět důstojný domov, věříme, že dokážeme vyhovět všem Vašim požadavkům a že s naší prací budete spokojeni.